Pınar apart&otel geniş ve ferah odalara sahiptir. Otelimizde tüm odaları gerekli donanıma sahip olup mobilyalar ve diğer elemanlar özel olarak üretilmiştir. Odalarımızda klima, mini bar, uydu yayını, ücretsiz hızlı İnternet bağlantısı, çalışma masası, saç kurutma makinesi, oda telefon bağlantısı, bebek yatağı, meyve ikramı, özel köy kahvaltısı ile siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

Tesisimizde ayrıca spor aktivitelerimiz bulunmaktadır. Yüksek ip aktiviteleri, rafting, kano, paintball ve jeep safari gibi siz müşterilerimize bir çok aktiviteler sunmaktadır.

Pınar Apart&otel Karadeniz’de yer alan doğa zenginliklerine geziler ve turlarlar düzenlemektedir. Tarafımıza ait araç ve uzman rehberler eşliğinde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gezi turlarımızı kişiye özel, aile veya toplu olarak sunmaktayız. Bu turlar dinlenme ve eğlence amaçlı olup daha çok günü birlik olarak yapılan turlardır.

PINAR Apart&otel Özellikleri: otelimiz 5 kat üzerine kurulmuştur 22 oda standart 4 kat apart daire şeklinde dizayn edilmiştir. Otelimiz doğanın tam ortasında balkonlar ise fırtına deresi ve pınar restoranımıza bakmaktadır.